Шановні учителі, батьки, старшокласники!
Наша українська громада має чудову нагоду зустрітись із дисидентом, поетом, письменником, композитором, шістдесятником, колишнім політв’язнем- Миколою Горбалем. У молодості він займався музикою, писав патріотичні вірші. За його проукраїнську позицію радянська влада тричі відправляла чоловіка за ґрати. У радянських таборах він провів 16 років. Перебуваючи у США з короткими відвідинами, пан Горбаль знайшов час, щоб зустрітись із українцями Детройту. Завітайте на зустріч з ним, відчуєте в черговий раз незламність українського патріотизму і духу.

